Onze-Lieve-Vrouwstraat 3-5 2380 Ravels
  014 65 85 63   info@wzc-ravels.be

Wie is wie

Bob Van de Putte - algemeen directeur

Lid van het directie- en kernteam

Telefoon: 014/65.85.63
E-mailadres: bob.vandeputte@wzc-ravels.be

Filip Spaepen - adjunct directeur en dagelijks verantwoordelijke

Lid van het directie- en kernteam

Telefoon: 014/40.86.55
E-mailadres: filip.spaepen@wzc-ravels.be

Ann Vansweevelt - hoofd bewonerszorg & verantwoordelijke stages

Lid van het kernteam

Telefoon: 014/40.86.74
E-mailadres: ann.vansweevelt@wzc-ravels.be

Kristien Dehaene - hoofd administratie, boekhouding en facturatie assistentiewoningen

Lid van het kernteam

Telefoon: 014/65.85.63
E-mailadres: kd.secr@wzc-ravels.be

Jacqueline Van Hoof - hoofd sociale dienst

Lid van het kernteam

Telefoon: 014/40.86.60
E-mailadres: jacqueline.vanhoof@wzc-ravels.be

Dorien Van Bouwel - kwaliteitscoördinator en facturatie woonzorgcentrum

Lid van het kernteam

Telefoon: 014/40.86.59
E-mailadres: dorien.vanbouwel@wzc-ravels.be

Linda Baelus - hoofdverpleegkundige Tulp & Krokus

Telefoon: 014/40.86.72
E-mailadres: linda.baelus@wzc-ravels.be

Elke Verhoeven - hoofdverpleegkundige Viool, Madelief & Lelie

Telefoon: 014/40.86.71
E-mailadres: @wzc-ravels.be

Heidi Buyens - verantwoordelijke Lelie

Telefoon: 014/40.86.70
E-mailadres: heidi.buyens@wzc-ravels.be

Ine Jonkers - sociale dienst

Telefoon: 014/40.86.65
E-mailadres: ine.jonkers@wzc-ravels.be

Hilde Van Loon - dienst ergo & animatie, verantwoordelijke vrijwilligers

Telefoon: 014/65.85.63
E-mailadres: animatie.ergo@wzc-ravels.be

Kim Vercaigne - animatiedienst

014/65.85.63

E-mailadres: kim.vercaigne@wzc-ravels.be

Karen Willems - animatiedienst

Telefoon: 014/65.85.63
E-mailadres: animatie.ergo@wzc-ravels.be

Mirte Broeckx - Animatiedienst

Telefoon: 014/65.85.63
E-mailadres: animatie.ergo@wzc-ravels.be

Yonneke Van Avesaath - kinesiste

Telefoon: 014/40.86.52
emailadres: kine@wzc-ravels.be
 

Lieselotte De Pauw - kinesiste

Telefoon: 014/40.86.52
emailadres: kine@wzc-ravels.be

Liesbet Vervecken - kinesiste

Telefoon: 014/40.86.52
emailadres: kine@wzc-ravels.be